Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bitefight

31. 1. 2010

Bitefight je velice zajímavá hra, na kterou se dnes podíváme blíže. Svým pojetím velice připomíná populární hru Gladiatus, ovšem s tím rozdílem, že v BiteFight bojujete buď za upíra nebo za vlkodlaka, nikoliv jako rytíř. Slogan na homepagi BiteFight hlásá, že vaším osudem je rozhodnout boj, který trvá staletí. Pojďme se podívat, do jaké míry je to pravda.

Na začátku hry si vyberete, za jakou rasu chcete hrát, potom následuje jednoduchá registrace a aktivační e-mail, který musíte samozřejmě potvrdit. Poté už máte k dispozici svoji skrýš, kde se schováváte. Skrýš vám pomáhá v obraně proti nepřátelským vlkodlakům (samozřejmě pokud jste upír).

Další důležitou součástí hry je město, které budete navštěvovat poměrně často, hlavně když budete lovit své nevinné oběti. Ve městě najdete následující budovy/lokace: hřbitov, kde je možno si vydělat trochu zlata, hospodu, kde můžete přijímat úkoly, za které jste patřičně odměněni zlatem a zkušenostmi, obchodníka, kde budete nakupovat zbraně, boty, helmice a elixíry a další věci k zdokonalení vaší postavy.

V knihovně si můžete nechat buď obstarat nové dokumenty vašeho jména, nebo dát dokumenty zfalšovat, každopádně knihovna slouží ke změnění vašeho jména. Další budovou je VooDoo shop, kde si můžete koupit za peníze ďábelské kameny, jimiž můžete kupovat nové a lepší zbraně, ale to není tak důležité. Tržistě slouží k obchodování mezi hráči, dají se tam koupit lacinější předměty.

Lov je dalším důležitým aspektem hry. Lovit můžete buď démony, lidi nebo opačnou rasu. Lovení lidí vám dodá zlatky, zkušenosti a kořist, lovení vlkodlaků pouze zlatky a zkušenosti. Vaše šance na ulovení závisí také na úrovni útočníkovy skrýše a na jeho úrovni obrany.

Dále k vaší postavě. Postava má určité množství zkušeností, které se označuje jako úroveň. Dále má úroveň síly, která zvyšuje vaší škodu, kterou můžete útočníkovi způsobit. Obrana snižuje škody útočníkem napáchané, šikovnost zvyšuje vaši šanci na zasažení nepřítele a snižuje šanci např. uklouznutí. Výdrž minimalizuje škody způsobené útočníkem a kouzlo osobnosti zvyšuje šanci na dvojitý zásah – při výpravách navíc zvyšuje šanci nalezení nějakého zajímavého předmětu. Tyto dovednosti můžete zvyšovat tak, že v přehledu dovedností zvolíte „trénovat“ – počítejte ale s tím, že se pořádně plácnete přes kapsu.

V BiteFight jsou samozřejmě i klany, což je něco jako kmeny v Divokých kmenech nebo aliance v Travianu. Kmen můžete buď založit, nebo se k nějakému přidat. Celá hra se vlastně točí kolem všech postav, vzájemného útočení a lovu. Všechna vaše hlášení z lovů, útoků nebo z dokončené práce jsou uloženy ve zprávách. Pokud chcete napadnout určitou postavu, můžete její jméno jednoduše vyhledat a napadnout ji. Můžete použít i náhodné vyhledávání, které vám najde naprosto náhodnou oběť.

Každé hledání však stojí 1 zlaťák. Každý lov lidí dokonce 10 zlaťáků. Lovit lidi i démony můžete dohromady 2 hodiny denně, lovit postavy můžete každých 15 minut. Pokud se stanete Pánem stínů (něco jako premium účet, stojí 15 kamenů za 14 dní, můžete lovit lidi každý den 4 hodiny a postavy můžete lovit každých 5 minut). Pán stínů má i jiné výhody, např. BiteFight bez reklam a spamů, při spuštění Pána stínů dostanete denní 8 hodinovou mzdu, pracovat můžete až 12 hodin atd.

Vypadá to, že BiteFight nemá snad ani žádný konec, ale to je v tomto případě dobře. Doufám, že se vám bude BiteFight líbit a že si její hraní užijete.

Hraješ Bitefight ? Zajímají tě informace o této hře? Vyzkoušej nové stránky http://bitefight.miniwebik.cz/ – najdeš zde veškeré užitečné informace o hře Bitefight, návody, tipy a triky.

 

Screenshoty:

Obrazek

Obrazek

Obrazek